Latvijas pieaugušo izlašu atlases un sagatavošanās noteikumi apstiprināti

Latvijas Darts Organizācijas valde ir izskatījusi un apstiprinājusi Latvijas pieaugušo izlašu atlases un sagatavošanās noteikumus pirmajā to redakcijā. Noteikumi stājas spēkā no šī gada 3. aprīļa. Aicinām visus ar tiem iepazīties un neskaidrību vai jautājumu gadījumā rakstīt e-pastus uz info@latviadarts.com.

Pašlaik tiek vēl iekšēji skaņots šī gada izlases kandidātu saraksts ar kuru drīzumā visi tiks iepazīstināti, jo ņemot vērā, ka pagājušā sezonā netika apkopots oficiāls reitings, tad šogad tiks pieņemts atsevišķs lēmums par dažiem atlases noteikumu punktiem.

Tāpat tiks izsludināta pietiekšanās uz izlases menedžera vietu. Bet par to informēsim atsevišķi.

Šis gads ņemot vērā, ka LDO nesūtīs izlasi uz Pasaules Kausu Japānā, būs ideāls izlases atlases noteikumu pārbaudīšanai praksē, lai sezonas beigās, ja būs nepieciešams, tiktu veiktas kādas korekcijas, bet arī tas būs mūsu visu kopdarbs.

Taču izlase šī gada Baltijas Kausam tiks komplektēta, kā paredzēts noteikumos un šī gada izlases sastāvs sev nodrošinās vietu nākamā gada izlases kandidātu lokā.

Latvijas Darts Organizācija pateicas par ieguldīto darbu šo noteikumu tapšanā kluba Asās Adatas pārstāvim Žanim Buklovskim, kluba BAMS pārstāvei Kristīnei Zaķītei, kluba Vecpiebalga pārstāvei Kristīnei Kuzmanei un kluba Bauskas Darts pārstāvim Aivim Konstantinovičam.

Latvijas pieaugušo izlašu atlases un sagatavošanās noteikumi (PDF)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *