Latvijas Darts Organizācija ielūdz uz “Riga Open” un “Riga Masters”!

Latvijas Darts Organizācija aicina uz šīs sezonas pirmajām pasaules reitinga sacensībām Latvijā – „Riga Open” & „Riga Masters”, kuras norisināsies no 2014. gada 28. līdz 30. martam Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās. 

Sacensības sāksies ar pielozēto pāru turnīru piektdienas vakarā, kam sekos divas individuālās sacensības sestdien un svētdien. Pateicoties Rīgas Domes atbalstam, šogad sacensību kopējais balvu fonds ir 4350 € un jau šobrīd dalību Latvijā ir apstiprinājuši dalībnieki no Baltkrievijas, Krievijas, Nīderlandes, Somijas, Turcijas un Zviedrijas, kā arī, protams, Baltijas valstu šautriņu metēji.

Turnīra uzvarētāji automātiski kvalificējas „Winmau World Masters 2014” sacensībām, kuras norisināsies šī gada oktobrī Anglijas pilsētā Hālā. Atgādinām, ka pērn par „Riga Open” uzvarētājiem kļuva somiete Lumi Silvan un pašmāju sportists Madars Razma.

Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām notiek elektroniski līdz 2014. gada 27. martam un sacensību labākie spēlētāji tiks izsēti pēc WDF reitinga. Pieteikties sacensību norises vietā varēs arī sacensību dienā, bet spēlētāji, kuri būs pieteikušies pēc 27. marta izsēti netiks!

Plašāka informācija par „Riga Open 2014” & „Riga Masters 2014” sacensībām ir pieejama sacensību nolikumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *