Latvijas čempioni labākie arī Jēkabpilī!

7. aprīlī Jēkabpilī tika aizvadītas kārtējās Latvijas reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Jēkabpils Kauss 2012”, kurās par uzvarētājiem kļuva šī gada Latvijas čempioni. Jauniešu konkurencē atkal nepārspēts palika Rolands Kovaļevskis, savukārt dāmām un kungiem attiecīgi triumfēja Elīna Putniņa un Madars Razma. Kopumā Jēkabpilī startēja 23 dāmas, 48 kungi un 4 jaunieši no Latvijas un Lietuvas.

Dāmu sacensību rezultāti (23) ; gandarījuma turnīrs (Rezultāti tiks publicēti vēlāk!)

Dāmu turnīra finālā tikās Elīna Putniņa (Smiltenes Darts Klubs) ar Ligitu Vilks („Pieci Vilki”), kuru cīņā ar rezultātu 4:2 pārāka izrādījās Elīna Putniņa. 3. vietu Jēkabpilī izcīnīja pēdējo divu turnīru uzvarētāja Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK „Asās adatas”) un lietuviete Renata Vaikutiene (Jonavas „Strele”), savukārt par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Avelīna Lāce (Cēsu Darts Klubs „50”).

Kungu sacensību rezultāti (48) ; gandarījuma turnīrs (Rezultāti tiks publicēti vēlāk!)

Kungu turnīra finālā spēkiem mērojās Madars Razma (ŠMK „Priekule”) un lietuvietis Darius Labanauskas (Kauņas „Trajektorija”), kurā ar rezultātu 5:2 labāks izrādījās priekulnieks. 3. vietu izcīnīja Rūdolfs Mežeckis (Zaķumuiža) un lietuvietis Arūnas Čiplys (Mažeiķu Darts SK), savukārt gandarījuma turnīrā nepārspēts palika Ainārs Zandersons no Rīgas.

Jauniešu sacensību rezultāti (4) (Rezultāti tiks publicēti vēlāk!)

Jauniešu sacensībās kopumā uz starta izgāja 4 šautriņu metēji, no kuriem finalā tikās Rolands Kovaļevskis (SK „Bauskas Darts”) ar Oskaru Drauli  (Smiltenes Darts Klubs) un arī šajā cīņā kārtējo panākumu jauniešu konkurencē izcīnīja Rolands Kovaļevskis – 3:0. 3. vietu jauniešiem ieņēma Matīss Zandbergs un Mārtiņš Dombrovskis.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks jau pēc nedēļas 14. aprīlī Rīgā, „Maritim Park Hotel” telpās, kur norisināsies 2012. gada Rīgas čempionāts, kas šogad pirmo reizi ir iekļauts arī WDF sacensību kalendārā.

2 Responses to Latvijas čempioni labākie arī Jēkabpilī!

  1. FUUUUUU says:

    Kad tad tiks publicēti tie rezūltāti??????

  2. Dmitrijs Blatovs says:

    Kad organizatori mums tos atsutis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *