LATVIA OPEN 2016

Latvijas Darts Organizācija paziņo, ka ir sākusies reģistrēšanās WDF un BDO reitinga sacensībām šautriņu mešanā – „LATVIA OPEN 2016”, kuras šogad norisināsies no 2016. gada 14. līdz 16. oktobrim Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās un tā kopējais balvu fonds ir 5000 €. 

„LATVIA OPEN 2016” ir gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs un tās ir iekļautas WDF un BDO sacensību kalendāros, kas ļauj vienkopus Latvijā redzēt ne vien Baltijas labākos šautriņu metējus, bet arī daļu pasaules vadošo spēlētāju, jo turnīra uzvarētāji automātiski kvalificējas „Winmau World Masters 2016” sacensībām Anglijā.

Pērn individuāli par uzvarētāju dāmām kļuva Maud Jansson no Zviedrijas, kungiem triumfēja Ulf Ceder no Somijas, bet jauniešu konkurencē nepārspēts palika Latvijas sportists Rihards Slišāns.

Šautriņu mešanas festivāls tiks atklāts jau piektdienas vakarā ar pielozēto pāru turnīru, sestdien notiks individuālās sacensības, savukārt svētdien uzvarētāji tiks noskaidroti pāros.

Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām notiek elektroniski līdz 2016. gada 9. oktobrim un sacensību labākie spēlētāji tiks izsēti pēc WDF reitinga. Pieteikties sacensību norises vietā varēs arī sacensību dienā, bet spēlētāji, kuri būs pieteikušies pēc 9. oktobra izsēti netiks!

Plašāka informācija par „LATVIA OPEN 2016” sacensībām ir pieejama turnīra mājas lapā – www.latviadartsopen.com.

Latvijas Darts Organizācija

One Response to LATVIA OPEN 2016

  1. RBK says:

    cant get into main page to register

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *