“LATVIA OPEN 2015”

Latvijas Darts Organizācija atgādina, ka turpinās reģistrēšanās WDF un BDO reitinga sacensībām šautriņu mešanā – „LATVIA OPEN 2015”, kuras šogad norisināsies no 2015. gada 13. līdz 15. novembrim Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās un tā kopējais balvu fonds ir 5000 €.

„LATVIA OPEN 2015” ir gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs un tās ir iekļautas WDF un BDO sacensību kalendāros, kas ļauj vienkopus Latvijā redzēt ne vien Baltijas labākos šautriņu metējus, bet arī daļu pasaules vadošo spēlētāju, jo turnīra uzvarētāji automātiski kvalificējas „Winmau World Masters 2016” sacensībām Anglijā.

Pērn individuāli par uzvarētāju dāmām kļuva Danielle Ijpelaar no Nīderlandes, kungiem triumfēja Dennis Harbour no Anglijas, bet jauniešu konkurencē nepārspēts palika lietuvietis Ugnius Jankūnas.

Šautriņu mešanas festivāls tiks atklāts jau piektdienas vakarā ar pielozēto pāru turnīru, sestdien notiks individuālās sacensības, savukārt svētdien uzvarētāji tiks noskaidroti pāros.

Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām notiek elektroniski līdz 2015. gada 8. novembrim un sacensību labākie spēlētāji tiks izsēti pēc WDF reitinga. Pieteikties sacensību norises vietā varēs arī sacensību dienā, bet spēlētāji, kuri būs pieteikušies pēc 8. novembra izsēti netiks!

Plašāka informācija par „LATVIA OPEN 2015” sacensībām ir pieejama turnīra mājas lapā – www.latviadartsopen.com.

Latvijas Darts Organizācija

3 Responses to “LATVIA OPEN 2015”

  1. Lauris says:

    Vienmēr interesants pasākums gan kā vērotājam, gan dalībniekam!

  2. Dina says:

    Šis ir viens no demokrātiskākajiem sporta veidiem, jo var sacensties kopā gan juniori, gan seniori.

  3. Stasiks says:

    Interesanti, ka 2016 vairs nenotika. Vismaz es netiku informēts. 2015 kārtīgi izklaidējāmies…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *