19. aprīlī Jēkabpilī norisinājās Latvijas un Baltijas reitinga sacesnības šautriņu mešanā – „Jēkabpils Kauss 2014”, kurās 7 jauniešu, 20 dāmu un 48 kungu konkurencē par uzvarētājiem kļuvas Kornēlija Lušaite, Zeltīte Strade un Darius Labanauskas.

Jauniešu konkurencē, kur finālā tikās divi Lietuvas pārstāvji, Kornēlija Lušaite ar rezultatu 3:2 pārspēja Roku Aniuli, savukārt 3. vietu izcīnīja divi „Vecumnieku Darts Kluba” pārstāvji – Rihards Slišāns un Endijs Vasiļjevs.

Dāmām finālā tikās daudzkārtējā Latvijas čempione Zeltīte Strade no Lizuma un Kristīne Kuzmane no Vecpiebalgas kluba, kuru cīņā ar rezultātu 5:1 pārāka izrādījās Zeltīte Strade. 3. vietu dāmu konkurencē izcīnīja Avelīna Lāce no ŠMK „Vecpiebalga” un Irēna Bauze no ŠMK „Priekule”, savukārt 5. vietas ieņēma Violeta Povalaitiene un Kornēlija Lušaite no Lietuvas, kā arī Anita Puncule no Rēzeknes un Anita Māldere no SK „Bauskas Darts”. Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Ilva Kalniņa no Bauskas.

Kungu konkurencē finālā tikās patreizējie Latvijas un Lietuvas čempioni, kuru duelī lietuvietis Darius Labanauskas ar rezultātu 5:1 uzvarēja priekulnieku Madaru Razmu. 3. vietu kungiem izcīnīja rīdzinieks Valters Melderis un lietuvietis Mindaugas Skarbalius, savukārt 5. vietu ieņēma Jānis Pinka no Ogres, Nauris Gleglu no Talsiem, Jānis Birznieks no Vaiņodes un Oskars Kovaļevskis no Bauskas. Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Jānis Grants no Skrundas.

“JĒKABPILS KAUSS 2014″ rezultāti

Jauniešu turnīrs

Dāmu grupu turnīrs un izslēgšnas spēles

Kungu grupu turnīrs un izslēgšanas spēles

Sacensību organizatori saka paldies visiem turnīra dalībniekiem par kolosālo atmosfēru šajā pirmslieldienu dienā!

Latvijas Darts Organizācija informē, ka nākamās Latvijas reitinga sacensības norisināsies 3. maijā Bauskā, kur tiks noskaidroti „Bauskas Kausa” ieguvēji, bet vēl pirms tam, šīs nedēļas nogalē daļa Latvijas šautriņu metēju dosies uz „Estonia Open 2014” sacensībām Tallinā.

3 Responses to Kornēlija Lušaite, Zeltīte Strade un Darius Labanauskas triumfē „Jēkabpils Kausā”!

1. Madars says:

Es būtu ļoti priecīgs, ja kāds, kurš ir atradis manu datadarts zaļi/sarkano monētiņu arī vēlētos to man atdot :)

2. Zanis says:

Man vēl ir 3 vietas mašīnā uz Igauniju. Izbraucu sestdien no rīta. Atpakaļ braucam svētdien. Piesakieties