Jēkabpils Kausu 2017 izcīna Gatis Lancers un Zeltīte Strade

No 8. līdz 9. aprīlim Jēkabpilī notika kārtējās Latvijas reitinga sacensības “Jēkabpils Kauss 2017″.

Sestdien uz individuālajām sacensībām ieradās 80 dalībnieki. Par sacensību čempioniem kļuva Gatis Lancers, kurš finālā ar rezultātu 5-3 uzvarēja Nauri Gleglu, bet sieviešu konkurencē nepārspēta palika Zeltīte Strade. Otrā vieta Jēkabpils Lūšu spēlētājai Andai Seimanei.

Par jauniešu čempionu atkārtoti kļuva Rihards Slišāns. Jauniešu sacensībās piedalījās divi spēlētāji.

Gandarījuma turnīra kausi šoreiz aizceļoja uz Rīgu, tos izcīnīja Ieva Brikmane-Buklovska un Žanis Buklovskis.

Svētdien notika cīņas par Jēkabpils pāru kausu, kur uzvaras laurus plūca Marija Ružāne un Zeltīte Strade, kā arī Aigars Strēlis un Kristaps Mickus.

Sacensību organizatori vēlreiz apsveic uzvarētājus un saka paldies par veiksmīgi noritējušām cīņām visiem dalībniekiem.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības Bauskā – šī gada 6.maijā.