“Jēkabpils kauss 2016” noslēdzies

11148732_1004480539636596_8578491336616434949_n

Aizvadītajā nedēļā Jēkabpilī norisinājās ikgadējās šautriņu mešanas sacensības” Jēkabpils Kauss 2016”, kurās kopumā startēja 78 dalībnieki no Latvijas , Lietuvas, Baltkrievijas un Igaunijas.

Sestdien norisinājās individuālās sacensības. Jauniešu konkukurencē stiprākais izrādījās Rihards Slišāns no Vecumniekiem, kurš izrādijās pārāks par Ugniusu Jankūnu no Lietuvas un Uģi Āboliņu no Vecpiebalgas.

Dāmu konkurencē šoreiz pārākas izrādijās Jekaterina Gordejeva no Baltkrievijas, kura finālā pārspēja Astu Juknieni no Lietuvas. 3.vietas ieguva Kristīne Kuzmane un Avelīna Lāce no Vecpiebalgas. 5.vietas – Dace Melne – Bauska, Marija Ružāne – BDK Lūsis, Irēna Bauze  un Laima Upeniece no Priekules.

Kungu konkurencē pirmo reizi Jēkabpilī uzvaru guva Ilvars Draulis, kurš finālā pārspēja Nauri Gleglu. 3.vietās ierindojās Aigars Strēlis no Priekules un Arunas Čiplis no Lietuvas. 5.vietas izcīnīja Ugnius Jankunas- Lietuva, Andrey Tarasenka – Baltkrievija, Rihards Tomašickis- BDK Lūsis un Juris Aleksāns.

Pēc sestdienas pasākuma noslēguma sacensības turpinājās svētdien pāru konkurencē, kurās pie galvenajām balvām tika Marija Ružāne un Laima Upeniece aiz sevis atstājot Irēnu Bauzi ar Kristīni Kuzmani, Avelīnu Lāci ar Zandu Jurkāni un Astu Juknieni ar Alginu Juknaiti.

Kungiem sīvā cīņā uzvaru guva  Aigars Strēlis ar Uldi Zeitmani parspējot Kristapu Mickusu un Artūru Bauzi. 3.vietas ieguva Jānis Kupšis ar Andri Ziemeli un Ugnius Jankunas ar Raimundu Bajoravičusu.

Par gandarījuma turnīra uzvarētājiem kļuva Ilva Kalniņa un Kristaps Mickus.

Nobeigumā gribētu pateikties visiem dalībniekiem, kuri ar savu dalību un sapratni veicināja šī turnīra norisi. Īpašs paldies Jēkabpils Sporta Centram, alus darītavai Bursh, Izklaides centram Oāze un BDK Lūsis dalībniekiem par ieguldīto darbu sacensību organizēšanā.

Uz tikšanos nākošajā gadā – Vita Grebska

Grupu tabulas jauniešiem
Grupu_tabulas sievietēm
Grupu tabulas vīriešiem
Izslēgšanas tabulas dāmu pāriem

Izslēgšanas tabulas kungu pāriem
Izslēgšanas tabulas dāmām
Izslēgšanas tabulas kungiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *