Irēna Bauze uzvar “Mažeiķu Kausā”!

Latvijas šautriņu metēji "Mažeiķu Kausā"9. jūnijā Šauļos norisinājās Lietuvas un Baltijas reitinga turnīrs šautriņu mešanā – „Mažeiķu Kauss 2012”, uz kuru šogad bija devušies arī 12 Latvijas šautriņu metēji, bet kopumā uz turnīru ieradās 14 dāmas un 43 kungi no Latvijas un Lietuvas.

Dāmu konkurencē par turnīra uzvarētaju kļuva Irēna Bauze (ŠMK „Priekule”), kura finālā ar rezultātu 4:0 pārspēja lietuvieti Renatu Vaikutieni, bet turnīra ceturtdaļfinālā arī Ligitu Vilks („Pieci Vilki”), kur turnīrā ieguva 5. vietu.

Kungu konkurencē vislabāk veicās Madaram Razmam (ŠMK „Priekule”), kurš turnīrā aizcīnījās līdz 3. vietai. Aigars Strēlis un Guntis Žiemelis (abi no ŠMK „Priekule”) izcīnīja 9. vietu, bet Jānis Birznieks un Artūrs Auders (abi no ŠMK „Priekule”) – 17. vietu. No grupas neizkļuva un gandarījuma turnīra ceturtdaļfinālā no turnīra izstājās Ēriks Gertners (ŠMK „Priekule”), savukārt astotdaļfinālā cīņas noslēdza Arnis Gerners, Valters Frīdenbergs un Sandijs Švāns (visi no kluba „Pieci Vilki”).

Turnīra rezultāti

Nākamās reitinga sacensības notiks 11. augustā Saulkrastos, kur tiks noskaidroti 2012. gada Saulkrastu čempionāta uzvarētāji, bet vēl pirms tam 14. jūlijā Vecumniekos notiks tradicionālais jaukto pāru turnīrs – „Liliju Kauss”!