Informācija par 2014. gada LDO licencēm!

Latvijas Darts Organizācija paziņo informāciju par 2014. gada sezonas licencēm. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī šogad būs pieejamas trīs veidu licences – klubu, individuāla un ārzemju.

Spēlētājiem, kuri licencēsies ar savu pārstāvēto šautriņu mešanas klubu, licences cena būs 5 €, savukārt individuālās un ārzemju licences cena būs 10 € no spēlētāja. Viss licencēšanās nolikums ir pieejams šeit. Licenšu pieteikumus klubiem un individuālajiem spēlētajiem lūgums iesniegt pirms saviem pirmajiem startiem, pretējā gadījumā, vadoties pēc nolikuma, Latvijas reitinga punkti par pirmajām aizvadītajām sacensībām var tikt nepiešķirti. Plašāka informācija par licencēšanos pieejama pie Jurija Botvinko pa e-pastu jurijs@latviadarts.com.

Tuvākajā laikā tiks publicēti aŗī citi nolikumi, kuri būs saistīti ar gaidāmo sezonu. Atgadinām, ka Latvijā sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kurš norisināsies no 17. līdz 19. janvārim Saulkrastos, viesnīcā “Minhauzena Unda”. Plašāka informācija un reģistrēšanās ir pieejama mājas lapas labajā augšējā stūrī. Visi laipni aicināti!

4 Responses to Informācija par 2014. gada LDO licencēm!

 1. Jānis I. says:

  Vai šogad būs jāmaksā kluba biedru nauda un ja būs tad cik?

 2. Jurijs says:

  15 eiro no kluba katru gadu.

 3. Žanis says:

  Drīzumā Madars nopublicēs pārējos nolikumus. Aŗi jauno, kas izveidots par Minimālajiem balvu fondiem katrām sacensībām un sezonas labākajiem sākot ar šo sezonu.

 4. Madars says:

  Pēc Latvijas Bulls darts maciņš ar visām šautrām. īpašnieku lūdzu atsaukties ir pie manis!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *