Nauris Gleglu izcīna 33. vietu „Dutch Open” šautriņu mešanā!

No 1. līdz 3. februārim Nīderlandes pilsētā Veldhovenā norisinājās lielākais šautriņu mešanas festivāls pasaulē – „Dutch Open 2013”, kurā kopumā piedalījās vairāki tūkstoši šautriņu metēji! Pirmo reizi šajā turnīrā startēja arī šautriņu metēji no Latvijas.

Neierasti citiem prestižiem turnīriem, „Dutch Open” iesākās ar pāru sacensībām, kurās Latviju veiksmīgi pārstāvēja Nauris Gleglu no Cēsu Darts Kluba „50” un Madars Razma no šautriņu mešanas kluba „Priekule”, sacensībās izcīnot 17. vietu 983 pāru konkurencē, savukārt par uzvarētājiem kļuva Anglijas pāris ar Gariju Robsonu un Džeimsu Vilsonu.

Kungu individuālajās sacensībās kopumā uz starta izgāja 2326 šautriņu metēji, kuru konkurencē labākais bija anglis Skots Vaits, savukārt no latviešiem labākais bija Nauris Gleglu, kurš sacensībās izcīnīja augsto 33. vietu! Jāpiebilst, ka vienā no turnīra kārtām talsinieks no sacensībām izslēdza šī brīža pasaules reitinga 5. vietas īpašnieku Martinu Atkinsu no Anglijas! Otrs Latvijas šautriņu metējs Madars Razma turnīru noslēdza 513. Vietā.

Jau nākamās nedēļas nogalē Somijas pilsētā Tallukkā notiks divas WDF reitinga sacensības – „Tallukka Cup 2013” un „Tallukka Masters 2013”, uz kurām dosies ne vien Madars Razma un Nauris Gleglu, bet arī šautriņu mešanas kluba „Pieci Vilki” pārstāvis Arnis Gerners.

Informācija tika sagatavota no „Dutch Open” mājas lapas.

9 Responses to Nauris Gleglu izcīna 33. vietu „Dutch Open” šautriņu mešanā!

 1. Jānis I. says:

  Labais, džeki turās! Jaunajiem mēdz sajaukt vārdus, uzvārdus, paskatās ka neieraksta kaut ko ščībi, jo Madaram WDF lapā par “German Gold Cup” ierakstīts – Kasma Madras un valsts pat nav pierakstīta :((

 2. Jānis I. says:

  Madar, Tevi un Nauri arī filmēja? Eurosport šo to no Dutch open rādīs….

 3. Madars says:

  diez vai, bet rīt uz Nauri varēsiet paskatīties 😉 🙂

 4. Nauris says:

  Jāni,kopā šeit ap 200 mērķiem.Vakar un šodien filmēja tikai izredzētos:)

 5. Jānis I. says:

  ok, nepajokam festivāls. Nu tad Naurim vēl kāds favorīts jāuzvar un tad noteikti filmēs. Kaut gan pēc uzvaras pār Atkinsu noteikti meklēs sarakstos, kas tas Nauris tāds ir un varbūt arī jau nākamo spēli nedaudz pafilmēs…

 6. Jānis I. says:

  Nauri, rīt plkst. 11 pieveic Sjoerd van Haaren…

 7. Gun4a says:

  Gaidam labaaas zinjas 🙂

 8. Reno says:

  Labais, gandrīz gribas teikts Lāčplēsis ir augšāmcēlies 🙂

 9. Marex says:

  Nauris MONSTRS!!!!!! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *