Cēsu Kauss 2015

23. maijā Cēsīs norisinājās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā “Cēsu kauss 2015”, kuras notika sadarbojoties Cēsu šautriņu mešanas sporta klubam “50”, Latvijas Darts Organizācijai, Cēsu novada domei un Cēsu pilsētas sporta skolai. Kopumā turnīrā startēja 14 dāmas, 55 kungi un 6 jaunieši no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. 

Dāmu konkurencē finālā Kristīne Kuzmane (ŠMK “Vecpiebalga”) ar rezultātu 5:0 pieveica Zandu Jurkāni (ŠMK Vecpiebalga), kurai šis bija pirmais fināls šāda mēroga sacensībās, savukārt 3. vietu ieguva Irēna Bauze (ŠMK “Priekule”) un Areta Kovaļevska (SK “Bauskas Darts”).

Dāmu turnīra izslēgšanas spēles

Spraigi aizritēja izšķirošās spēles kungu konkurencē, kur finālā lietuvietis Arūnas Čiplys prata atspēlēties no 2:4 un uzvarēt visā spēlē ar rezultātu 5:4 Aigaru Strēli (ŠMK “Priekule”), savukārt 3. vietu izcīnīja Rihards Tomašickis (BDK “Lūsis”) un Ilvars Draulis (Smiltene).

Kungu turnīra izslēgšanas spēles

Gandarījuma turnīrā, kurā dāmas un kungi startēja kopā, finālā Igaunijas sportists Jans Kapauns ar rezultātu 2:1 uzvarēja Aināru Zandersonu (“Pieci Vilki”).

Gandarījuma turnīra izslēgšanas spēles

Jauniešu turnīra finālā “Vecumnieku Darts Kluba” pārstāvis Rihards Slišāns ar 3:0 uzvarēja Uģi Āboliņu no Vecpiebalgas, bet 3. vietu ieguva liepājniece Ance Aļļe un valmierietis Ralfs Logačevs.

Jauniešu turnīra izslēgšanas spēles

Cēsu šautriņu mešanas sporta klubs “50” saka lielu paldies Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu pilsētas sporta skolai, Latvijas Darts Organizācijai un visiem dalībniekiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *