Cēsīs triumfē Oskars Draulis, Zeltīte Strade un Darius Labanauskas!

26. maijā Cēsīs tika noskaidroti 2012. gada „Cēsu Kausa” ieguvēji šautriņu mešanā, par kuriem kļuva Oskars Draulis, Zeltīte Strade un Darius Labanauskas. Kopumā uz turnīru ieradās 22 dāmas, 42 kungi un 4 jaunieši no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.

Dāmu rezultāti: Grupu turnīrs ; Izslēgšanas spēles ; gandarījuma turnīrs

Dāmu turnīra finālā tikās Zeltīte Strade (Smiltenes Darts Klubs) ar Birutu Skvirecku (SK „Bauskas Darts”), kuru cīņā ar rezultātu 4:1 pārāka izrādījās Zeltīte Strade. Jau otro Latvijas reitinga turnīru pēc kārtas 3. vietu izcīnīja Lietuvas pārstāves Renata Vaikutiene un Erika Bagdonavičiene (abas no Jonavas „Strele”), savukārt par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Anita Puncule (SK „Ezerzeme”).

Kungu rezultāti: Grupu turnīrs ; Izslēgšanas spēles ; gandarījuma turnīrs

Kungu turnīra finālā iekļuva šī brīža abi Latvijas reitinga līderi, kuru cīņā ar rezultātu 5:2 Darius Labanauskas (Kauņas „Trajektorija”) pārspēja Madaru Razmu (ŠMK „Priekule”). 3. vietu Cēsīs ieguva Ilgvars Lācis (Cēsu Darts Klubs „50”) un Guntars Stipins (Vecumnieku Darts Klubs”), savukārt gandarījuma turnīrā nepārspēts palika Česlavs Šakeļs (SK „Ezerzeme”).

Jauniešu rezultāti: Grupu turnīrs ; Izslēgšanas spēles

Jauniešu sacensībās kopumā uz starta izgāja 4 šautriņu metēji, kuru finalā tikās Oskars Draulis  (Smiltenes Darts Klubs) un Kristīne Kuzmane (Cēsu Darts Klubs „50”), kuru cīņā ar rezultātu 3:0 panākumu izcīnīja Oskars Draulis, savukārt 3. vietu Cēsīs izcīnīja Jānis Berkolts un Simona Piščikaite.

Pēc vasaras pārtraukuma, nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 11. augustā Saulkrastos, kur tiks noskaidroti 2012. gada Saulkrastu čempionāta uzvarētāji!