BDO ielūdz uz “World Trophy” kvalifikāciju

BDO ir paziņojusi, ka ir sākusies reģistrēšanās uz „BDO World Trophy 2015” kvalifikācijas turnīru, kurš norisināsies 7.oktobrī Anglijas pilsētā Hālā, dienu pirms 2015.gada „Lakeside” pasaules čempionāta kvalifikācijas un „Winmau World Masters 2014” sacensībām.

Jau šobrīd ir zināms, ka par ceļazīmi uz „BDO World Trophy 2015” cīnīsies četri Latvijas šautriņu metēji – Nauris Gleglu, Rihards Tomašickis, Guntis Žiemelis un Madars Razma (visi startēs arī „Winmau World Masters”). Tiesa, M.Razmam vēl pastāv teorētiskas iespējas sacensībām kvalificēties pēc BDO reitinga. BDO ir ielūgusi Latvijas šautriņu metējus uz „BDO World Trophy 2015” kvalifikācijas turnīru, no kura četri spēlētāji kvalificējas finālturnīram. Ja kādam ir interese, tad lūgums sazināties ar Latvijas Darts Organizāciju.

Atgādinām, ka gadu iepriekš šajā turnīrā startēja Madars Razma, kurš ieņēma 17.vietu, ar rezultātu 3:6 piekāpjoties Nīderlandes šautriņu metējam Rikam Hofstram. Plašāka informācija par sacensībām – www.bdoevents.com

“BDO World Trophy 2015” notiks no nākamā gada 26.februāra līdz 1.martam Mančesterā un tiešraidē to pārraidīs sporta kanāls „Eurosport”. Turnīra kopējais balvu fonds pārsniedz 60 tūkstošus eiro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *