„Bauskas Kausu” izcīna Elīna Putniņa un Darius Labanauskas!

4. maijā Bauskā tika aizvadītas Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Bauskas Kauss 2013”, kurās kopumā startēja 25 dāmas, 51 kungs un 11 jaunieši no Latvijas un Lietuvas.

Tāpat kā pirms dažām nedēļām Jēkabpilī, arī Bauskā par uzvaru jauniešu konkurencē cīnījās divi Lietuvas pārstāvji, kuru cīņā Rokas Aniulis ar rezultātu 3:1 uzvarēja Ugniusu Jankūnu. 3. vietu jauniešu konkurencē ieņēma Oskars Draulis un Jevgeņijs Novikovs no Latvijas. Jauniešu sacensību izslēgšanas spēļu rezultātus var aplūkot šeit.

Dāmu konkurencē par uzvarētāju kļuva Smiltenes Darts Kluba pārstāve Elīna Putniņa, kura finālā ar rezultātu 4:0 pārspēja lietuvieti Jurgitu Bendinskieni, savukārt 3. vietu izcīnīja Zeltīte Strade (Smiltenes Darts Klubs) un Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK „Asās Adatas”). Dāmu gandarījuma turnīrā uzvarēja Anita Māldere no SK „Bauskas Darts”. Dāmu sacensību izslēgšanas spēļu rezultātus var aplūkot šeit, savukārt gandarījuma turnīra rezultātus šeit.

Kungu konkurencē nepārspēts izrādījās Kauņas kluba „Trajektorija” šautriņu metējs Darius Labanauskas, kurš finālā ar rezultātu 5:2 pārspēja mūsu pašu Gati Lanceru no Smiltenes Darts Kluba. 3. vietu Bauskā izcīnīja lietuvietis Arūnas Čiplys un šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Aigars Strēlis, savukārt par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Jānis Pinka. Kungu sacensību izslēgšanas spēļu rezultātus var aplūkot šeit, savukārt gandarījuma turnīra rezultātus šeit.

Nākamās Latvijas un reitinga sacensības notiks 25. maijā Cēsīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *