Bauskas Kauss 2015

2015. gada 9. maijā Bauskā norisinājās ikgadējās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā, kuras pulcēja 86 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas un bija šī gada lielākās šautriņu mešanas sacensības Bauskas novadā. 

Par sacensību uzvarētājiem atkārtoti kļuva deviņkārtējā Latvijas čempione Zeltīte Strade no Lizuma un Arūnas Čiplis no Lietuvas, aiz sevis atstājot Vecpiebalgas kluba pārstāvi Kristīni Kuzmani un lietuvieti Mindaugu Barausku. Ar augsto ieņemto 3. vietu sacensības noslēdza Vecumnieku pārstāve Olita Simaško un vaiņodniece Irēna Bauze. Vīru konkurencē trešās vietas Latvijas pārstāvjiem – Rihardam Tomašickim un Naurim Gleglu. Jauniešu konkurencē, kur startēja 5 dalībnieki, uzvarētāja laurus plūca Ugnius Jankūnas.

Gandarījuma kauss sievietēm aizceļoja uz Skaistkalni. To izcīnīja Samanta Simaško, bet kungu konkurencē par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Viļņas šautriņu mešanas kluba dalībnieks Erikas Mačiūnas.

Jauniešu rezultāti: grupu turnīrs

Dāmu rezultāti: grupu turnīrs, izslēgšanas spēles, gandarījuma turnīrs

Kungu rezultāti: grupu turnīrs, izslēgšanas spēles, gandarījuma turnīrs

Kopumā sacensības tika aizvadītas sportiskā un draudzīgā gaisotnē. Par turnīra veiksmīgu norisi un pozitīvām emocijām sacensību organizatori saka lielu paldies visiem dalībniekiem, sporta centra «Mēmele» direktoram Zintim Alksnim un darbiniekiem, SIA «Bauskas alus» atsaucīgajam kolektīvam, īpaši Vladimiram Barskovam un Daigai Solzemniecei, akciju sabiedrības «Balticovo» vadītājam Andrim Platajam un z/s «Teiksmas» vadītājam Egilam Milleram.

2 Responses to Bauskas Kauss 2015

  1. Tetis2 says:

    Diemžēl nokavēju, būtu zinājis, būtu piedalījies…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *