Bauskas jubilejas kauss

2015. gada 12.decembrī Bauskā norisinājās sacensības šautriņu mešanā, kas tika organizētas par godu biedrības „Bauskas darts” 10.gadu dibināšanai. Sacensības pulcēja 61 dalībnieku. Kopumā tās tika aizvadītas sportiskā, azartiskā un draudzīgā gaisotnē. Par turnīra veiksmīgu norisi un pozitīvām emocijām sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, apsveicējiem, kuri atrada laiku un vēlēšanos būt kopā ar mums, kā arī Bauskas novada Sporta centra «Mēmele» darbiniekiem!

IMG_0600

Bauskas jubilejas kausa uzvarētāju godā Olita Simaško un Madars Razma, aiz sevis atstājot Irēnu Bauzi un Juri Aleksānu. Trešās vietas šoreiz Marijai Ružānei un Marekam Gražulim. Sakarā ar to, ka tika izspēlēta spēle par trešo vietu, tad mazliet no goda pjedestāla atpalika Areta Kovaļevska un Aigars Strēlis.

Gandarījuma kausi palika Bauskā! Tos izcīnīja Ilva Kalniņa, bet kungu konkurencē par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Zintis Konovs.