Turpinās reģistrēšanās “LATVIA OPEN 2013” sacensībām!

Latvijas Darts Organizācija atgādina, ka turpinās reģistrēšanās gada lielākajam šautriņu mešanas festivālam Baltijas valstīs – “LATVIA OPEN 2013”, kurš norisināsies no 2013. gada 15. līdz 17. novembrim Rīgā, “Maritim Park Hotel Riga” telpās.

Arī šogad sacensības ir iekļautas WDF un BDO sacensību kalendāros, līdz ar to Latvijā atkal vienkopus varēs redzēt ne vien Baltijas labākos šautriņu metējus, bet arī daļu pasaules vadošo šautriņu metēju. Turnīra vēsture liecina, ka Latvijas šautriņu metējiem viegli neklāsies, jo pēdējos turnīros ir triumfējuši tikai ārzemju spēlētāji. Pērn par uzvarētāju dāmu konkurencē kļuva somiete Lumi Silvan, savukārt kungiem panākumu guva lietuvietis Arūnas Čiplys. No Latvijas šautriņu metējām šajā turnīrā ir uzvarējušas tikai divas – Ieva Brikmane–Buklovska 2009. gadā un Zeltīte Strade 2007. gadā, savukārt kungiem vienīgo reizi kausu Latvijā atstājis ir Aigars Strēlis, kurš nepārspēts palika 2006. gadā.

Kā jau pēdējos gados ierasts, šautriņu mešanas festivāls tiks atklāts jau piektdienas vakarā ar pielozēto pāru turnīru, sestdien notiks individuālās sacensības, savukārt svētdien uzvarētāji tiks noskaidroti pāros.

Plašāka informācija par “LATVIA OPEN 2013” sacensībām ir pieejama turnīra mājas lapā – www.latviadartsopen.com.

Latvijas Darts Organizācija

One Response to Turpinās reģistrēšanās “LATVIA OPEN 2013” sacensībām!

  1. Madars says:

    Nedaudz ne pa tēmu..
    1. meklēju sev pārinieku vai sliktākajā gadījumā vienkārši līdzbrauceju 5 un 6 oktobrī uz mačiem Lietuvā. Plašāks info pie manis, kas un kā brauc..
    2. Informēju, ka nākmagad WDf eiropas Kauss notiks Rumānijā, datumus galva nepateikšu, bet bija septembra beigas, ap šo laiku.. Cik zinu, tad Winmau World Masters laikā ir WDf sapulce un tad arī būs vairāk info.
    Pagaidām lai visiem veicas! 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *