Areta Kovaļevska un Arūnas Čiplys kļūst par 2012. gada Saulkrastu čempioniem!

11. augustā Saulkrastos atsākās Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, kur tika noskaidroti 2012. gada Saulkrasta čempioni. Kopumā turnīrā startēja 11 dāmas, 35 kungi un 3 jaunieši no Latvijas un Lietuvas.

Dāmu konkurencē par čempioni kļuva SK „Bauskas Darts” pārstāve Areta Kovaļevska, kura finālā ar rezultātu 4:2 pārspēja ŠMK „Priekule” šautriņu metēju Irēnu Bauzi, savukārt 3. vietas izcīnīja Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK „Asās Adatas”) un mājniece Signe Sinkeviča (SK „Izaicinājums”). Dāmu izslēgšanas spēļu rezultātus var aplūkot šeit.

Kungu konkurencē finalā tikās Baltijas reitinga līderi no Lietuvas, kuru spraigā finālā ar rezultātu 4:3 Arūnas Čiplys uzvarēja Dariusu Labanausku. 3. vietas Saulkrastu čempionātā izcīnīja Uldis Zeitmanis (ŠMSK „Asās Adatas”) un Madars Razma (ŠMK „Priekule”). Kungu izslēgšanas spēļu rezultātus var aplūkot šeit.

Jauniešu konkurencē uzvaru izcīnīja Smiltenes Darts Kluba pārstāvis Oskars Draulis, 2. vietā ierindojās Cēsu Darts Kluba „50” pārstāve Kristīne Kuzmane, savukārt 3. vietu ieņēma Rolands Kovaļevskis no SK „Bauskas Darts”.