Aizvadīts Priekules novada atklātā čempionāta 2. posms

24. martā Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē notika 2012. gada Priekules novada atklātā čempionāta šautriņu mešanā 2. posms, uz kuru kopumā bija ieradušies 24 šautriņu metēji – 7 dāmas un 17 kungi no Bauskas, Bārtas, Kalētiem, Kapsēdes, Kazdangas, Priekules, Talsiem, Vaiņodes un Vecumniekiem.

Pirms čempionāta noslēguma posma 28. aprīlī, dāmu konkurencē intrigu kopvērtējumā palielināja vaiņodniece Irēna Bauze, kura šī posma finālā pārspēja 1. posma uzvarētāju Kristīni Bauzi. 3. vietu dāmām izcīnīja priekulniece Laima Upeniece. Kopvērtējumā I. Bauzei un K. Bauzei tagad ir vienāds punktu skaits un čempione tiks noskaidrota čempionāta pēdējā posmā, savukārt par 3. vietu cīnīsies L. Jonkusa no Kazdangas un jau pieminātā L. Upeniece.

Kungu konkurencē atkal labākais bija priekulnieks Madars Razma, finālā atkārtoti pārspējot novadnieku Aigaru Strēli, savukārt 3. vietā ierindojās vaiņodnieks Jānis Birznieks. Kopvērtējumā par uzvaru čempionātā visticamāk cīnīsies M. Razma un A. Strēlis, savukārt cīņa par 3. vietu solās būt daudz spraigāka, uz kuru pretendē vismaz 4 šautriņu metēji.

Priekules novada atklātā čempionāta noslēguma 3. posms notiks 28. aprīlī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē. Visus čempionāta rezultātus un kopvērtējumu var aplūkot šautriņu mešanas kluba „Priekule” mājas lapā: www.smkpriekule.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *