Aizvadīts Latvijas čempionāts 2017 šautriņu mešanā

No 2017.gada 13.-15.janvārim Jēkabpilī notika 27. Latvijas čempionāts šautriņu mešanā.

Sacensības sākās piektdienas vakarā, kad par uzvaru cīnījās 17 pielozētie pāri. Uzvaru izcīnīja Olga Kaņepa un Madars Razma, kuri sīvā un aizraujošā cīņā pieveica Nauri Gleglu un Laimoni Nagli.

!Diemžēl pievienotajās izspēļu lapās ir problēmas ar garumzīmēm. Centīsimies drīzumā sakārtot.!

Sestdienas rīts turpinājās ar junioru, jauniešu, kungu un dāmu individuālajām sacesībām, kurās piedalījās 3 juniori, 6 jaunieši, 23 dāmas un 60 kungi. Pirmo reizi sacensību vēsturē tika organizētas junioru sacensības, kurās drīkstēja startēt bērni līdz 15 gadu vecumam. Uzvaras laurus plūca liepājnieks Ralfs Laumananis, aiz sevis atstājot savu novadnieku Robertu Buļko.

Latvijas čempionāts 2017 junioriem individuāli (PDF)

Jauniešu konkurencē 3.vietas atkal Liepājas puišiem Ralfam Laumanim un Robertam Buļko, 2. vieta Vecpiebalgas šautriņu metējam Uģim Āboliņam, bet nepārspēts jau trešo reizi pēc kārtas Latvijas čempionātā jauniešiem ir Rihards Slišāns no Vecumnieku darts kluba.

Latvijas čempionāts 2017 jauniešiem individuāli – grupas (PDF)

Latvijas čempionāts 2017 jauniešiem individuāli – izslēgšanas spēles (PDF)

Dāmu konkurencē 5. vietas ieguva Sandija Andersone, Zeltīte Strade, Olita Simaško un Areta Kovaļevska. Pusfinālos cīnījās un 3.vietas ieguva Marija Ružāne un Avelīna Lāce. Finālā tikās spēcīgas Latvijas izlases dalībnieces Irēna Bauze un Anda Seimane. Uzvara ar rezultātu 5-4 Irēnai Bauzei.

Latvijas čempionāts 2017 dāmām individuāli – grupas (PDF)

Latvijas čempionāts 2017 dāmām individuāli – izslēgšanas spēles (PDF)

Kungu individuālo sacensību 5.vietu ieguvēji – Ingus Trušinskis, Ilvars Draulis, Rihards Slišāns, Gatis Lancers. Pusfinālos spēlētāji parādīja augstu meistarību un vēlmi uzvarēt, jo abas spēles beidzās ar rezultātu 5-4. Kristaps Mickus uzvarēja spēlē ar Madaru Razmu, bet Aigars Strēlis bija spēcīgāks par Aivaru Šutku. Finālā tikās šautriņu mešanas kluba „Priekule” dalībnieki Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, kur atkārtoti par Latvijas čempionu kļuva Aigars Strēlis, uzvarot ar rezultātu 5-3.

Latvijas čempionāts 2017 kungiem individuāli – grupas (PDF)

Latvijas čempionāts 2017 kungiem individuāli – izslēgšanas spēles (PDF)

Gandarījuma turnīra kausus ieguva Anita Puncule un Jānis Helmšteins.

Gandarījuma turnīrs dāmām (PDF)

Gandarījuma turnīrs kungiem (PDF)

Svētdien uz sacensībām bija ieradušies 11 dāmu pāri un 26 kungu pāri. Dāmu konkurencē trešās vietas Lonijai Starei un Olitai Simaško, kā arī Irēnai Bauszei un Kristīnei Mickus. Fināla cīņu uzsāka Jēkabpils šautriņu mešanas kluba pārstāves Vita Grebska, Anda Seimane un Marijas Ružānes, Zeltītes Strades pāris. Ar rezultātu 4-1 uzvarēja Marija Ružāne un Zeltīte Strade.

Latvijas čempionāts 2017 dāmām pāros – grupas (PDF)

Latvijas čempionāts 2017 dāmām pāros – izslēgšanas spēles (PDF)

Kungu konkurencē trešās vietas izcīnīja Aivars Šutka, Laimonis Naglis, kā arī Mareks Gražuls un Nauris Gleglu. Spraigu finālcīņu aizvadīja priekulieši Aigars Strēlis un Madars Razma ar pretiniekiem Ilvaru Drauli un Gati Lanceru. Sesto reizi uzvaru guva Aigars Strēlis un Madars Razma.

Latvijas čempionāts 2017 kungiem pāros – grupas (PDF)

Latvijas čempionāts 2017 kungiem pāros – izslēgšanas spēles (PDF)

LDO saka lielu paldies sacensību dalībniekiem par pozitīvismu, sapratni un atbalstu.

2017. gada Latvijas reitings

Nākamās Latvijas reitinga sacensības „Vaiņodes kauss” organizēs šautriņu mešanas klubs „Priekule”. Tās notiks šī gada 18. februārī Vaiņodē.

P.S. Pašlaik ir nelieli sarežģījumi ar bilžu pievienošanu. Tiklīdz viss tiks sakārtots, tā pievienosim arī bildes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *