Aizvadīts jau desmitais „Priekules Kauss” šautriņu mešanā!

25. un 26. augustā Priekulē norisinājās gada vērienīgakās šautriņu mešanas sacensības pilsētā – „Priekules Kauss 2012”, kurš Priekulē notika jau desmito reizi, kopumā turnīra laikā pulcējot 50 dalībniekus no Latvijas un  Lietuvas.

Individuāli par sacensību uzvarētāju dāmu konkurencē kļuva Cēsu Darts Kluba „50” pārstāve Avelīna Lāce, kura Priekulē triumfēja arī 2008. gadā. Finālā Avelīna Lāce ar rezultātu 5:2 pārspēja ŠMSK „Asās Adatas” pārstāvi Sandiju Andersoni, savukārt 3. vietu izcīnīja Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK „Asās Adatas”) un Vita Grebska (BDK „Lūsis”). Kungu konkurencē jau piekto reizi pēdējo sešu gadu laikā Priekulē nepārspēts palika Arūnas Čiplys no Mažeiķu Darts SK, kurš finālā ar rezultātu 5:4 uzveica pagājušā gada uzvarētāju Dariusu Labanausku no Kauņas „Trajektorija”. 3. vietas kungiem izcīnīja vietējie ŠMK „Priekule” šautriņu metēji – Aigars Strēlis un Madars Razma.

Kā vienīgā jauniete uz turnīru bija ieradusies Cēsu Darts Kluba „50” pārstāve Kristīne Kuzmane.

Pāru sacensībās šogad labākie izrādījās ŠMK „Priekule” pārstāvji. Dāmu konkurencē spraigā cīņā triumfēja Irēna Bauze un Kristīne Bauze, savukārt kungiem pārliecinošu panākumu izcīnīja Aigars Strēlis un Madars Razma. Dāmu konkurencē 2. vietu izcīnīja Sandija Andersone (ŠMSK „Asās Adatas”) ar Vitu Grebsku (BDK „Lūsis”), savukārt 3. vietu ieņēma Ilze Užule un Daiga Novicka  no Vecumnieku Darts Kluba, kā arī ŠMK „Priekule” pārstāves – Lilija Jonkusa un Daina Damberga. Kungu konkurencē 2. vietu izcīnīja Darius Labanauskas (Kauņas „Trajektorija”) un Jurijus Stekolnikovas (Mažeiķu Darts SK) no Lietuvas, savukārt 3. vietā ierindojās Guntars Stipins un Reno Roga no Vecumnieku Darts Kluba, kā arī Guntars Grebskis un Rihards Tomašickis no BDK „Lūsis”.

„Priekules Kauss 2012” tika organizēts, sadarbojoties Priekules novada domei, šautriņu mešanas klubam „Priekule” un Latvijas Darts Organizācijai (LDO). Turnīra organizatori saka lielu paldies tā atbalstītājiem: SIA „Palmeida” un SIA „Kalme 4”, kā arī informatīvajiem atbalstītajiem: interneta portāliem „ReKurZeme.lv” un „sportacentrs.com”!

Paldies arī visiem sacensību dalībniekiem, kuri šogad bija ieradušies no septiņiem Latvijas klubiem – ŠMK „Asās Adatas”, SK „Bauskas Darts”, Cēsu Darts Kluba „50”, BK „Ezerzeme”, BDK „Lūsis”, ŠMK „Priekule” un Vecumnieku Darts Kluba, kā arī trīs Lietuvas klubiem – Šauļu „Auksine Strele”, Mažeiķu Darts SK un Kauņas „Trajektorija”! Uz tikšanos nākamajā sezonā!