2017.gada šautriņmešanas sezona noslēgusies ar LDO Latvijas Kausu 2017

Aizvadītajā nedēļā no 15. Līdz 17. decembrim Apšuciemā viesnīcā Arkadia norisinājās LDO rīkotās sacensības LDO Latvijas kauss 2017, kas bija arī 2017.gada sezonas Latvijas reitinga noslēdzošās sacensības.

Piektdienas vakarā norisinājās iesildošais pielozēto pāru turnīrs, kur 11 pāru konkurencē laurus plūca Nauris Gleglu un Sarmīte Lavrentjeva aiz sevis 2.vietā atstājot Kristīni Zaķīti un Uldi Zeitmani. 3.vietas izcīnīja Madars Razma un Laima Upeniece, kā arī Laimonis Naglis un Aivars Šutka.

Sestdien, 16.decembrī individuālajās sacensībās startēja 49 kungi, 20 dāmas un 3 jaunieši. Kungu konkurencē 3.vietas izcīnīja Aigars Strēlis un Oskars Kuzmans. Finālā tikās Ilvars Draulis un Madars Razma, kur ar rezultātu 5:3 Madars izrādīja savu pārākumu.
Sieviešu konkurencē 3.vietas ieguva ŠMK Priekules kluba parstāves Irēna Bauze un Kristīne Mickus. Finālspēlē pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:0 izcīnīja Anda Seimane, aiz sevis atstājot Sarmīti Lavrentjevu.

Jauniešu konkurencē uzvaru izcīnīja Rihards Slišāns aiz sevis 2.vietā atstājot Dāvi Grantiņu, bet trešajā vietā Arvīdu Reinbergu.

Gandarījuma turnīra uzvarētāji bija Emīls Lībeks un Olga Kaņepa.

Noslēdzošajā dienā pāru sacensībās piedalījās 16 kungu pāri un 9 dāmu pāri.
Kungu konkurencē finālspēlē atkal piedalījās Madars Razma spēlējot pāri ar Rihardu Tomašicki un gūstot arī uzvaru, 2.vietā atstājot Jāni Kalniņu un Emīlu Lībeku. Trešās vietas izcīnīja Aigars Strēlis/Kristaps Mickus un Mareks Gražuls/Nauris Gleglu.
Dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Marija Ružāne un Anita Puncule finālspēlē pārspējot Andu Seimani un Vitu Grebsku. 3.vietas ieguva Helēna Brūna/Inga Prontekere-Strautniece un Irēna Bauze/Kristīne Mickus.

2018.gada sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kurš norisināsies turpat viesnīcā Arkadia no 25.- 27.janvārim.

Izspēļu tabulas LDO Latvijas kausam apskatāmas šeit:

Damas individuali_LDO Latvijas kauss 2017
Damu pari_LDO Latvijas kauss 2017
Kungi individuali_LDO Latvijas kauss 2017
Kungu pari_LDO Latvijas kauss 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *