2013. gada Latvijas reitings

Diemžēl joprojām Latvijas Darts Organizācijas mājas lapas administratoriem vēl nav izdevies sakārtot tehniskās lietas, lai spētu publicēt šī brīža Latvijas reitingu, tad piedāvājam to apskatei pdf formātā.

Latvijas reitings jauniešiem

Latvijas reitings dāmām

Latvijas reitings kungiem

Tāpat Latvijas Darts Organizācija informē, ka joprojām ir iespēja iegādāties 2013. gada licenci. Plašāka informācija pie Jurija Botvinko pa e-pastu jurijs@latviadarts.com vai Madara Razma pa e-pastu madars.razma@windowslive.com.

13 Responses to 2013. gada Latvijas reitings

 1. Gatis says:

  Vai nevar uzteisit atseviku tabulu ar Latvijas darteriem un bez WDF punktiem , lai butu ritigs Latvijas reitings ? Paldies !

 2. Madars says:

  Atņem punktus nost un būs 😀

 3. Madars says:

  Ne jau manis rakstīts ir Latvijas reitinga nolikums 🙂
  Turklāt šāda sistēma ir lielākajai daļai Eiropas valstu, jo kā gan savādāk motivēsi spēlētājus prezentēt attiecīgās valsts darts federāciju.. turklāt, kas Tev pašam neļauj braukt? Uz to pašu Lietuvu.. Tev sanāk tuvāk nekā līdz Priekulei 😀

 4. Shefs says:

  Tas Latvijas reitinga nolikums sen prasās pēc pārrakstīšanas.Kāda jēga tad saukt to par Latvijas reitingu.Manā skatījumā Latvijas reitingā ir jābūt tikai latviešiem un Latvijas turnīriem.Ir tāds Baltijas reitings tad tur arī lai skaita tos visus punktus.Kāds Latvijas reitingam sakars ar ārzemju turnīriem un spēlētājiem. Madar bazara nav tu esi krutākais Baltijā ,bet ne Latvijā 🙂

 5. Smieklīgi says:

  Vispirms smiltene braucat uz turnīriem un tad sūdzaties 😀

 6. Madars says:

  1. Didzi, Tev ir visas iespējas nākt ar priekšlikumiem.. Žaņa e-pasts Tev ir zināms..
  2. Baltijas reitingu vispār vari neskatīties, jo no nav nekādas jēgas, tas ir tikai simboliski priekš turnīriem, lai skanētu starptautiskāk 😀
  3. Es nemaz nejūtos ne krutākais Latvijā, ne Baltijā..
  4. Lai sakārtotu reitingu, vispirms vajag sakārtot linecētos un lai sakārtotu licencētos vajag saņemt no visiem klubiem normālus sarakstus, bet tādus ir iesnieguši tikai 3, varbūt 4 klubi no desmit.. Smiltene tā nav.. varbūt sāciet Jūs un pamudiniet to darīt arī citiem klubiem! 😉
  5. un visbeidzot.. visas pretenzijas iesaku raksīt personiski uz e-pastu..

 7. Shefs says:

  Es gan neatceros turnīru kurā mēs nebūtu bijuši…
  Madar jaunu sarakstu es nesūtīšu jo nekas nav mainījies un tiklīdz būs atsūtīts rēķins mēs to sakārtosim.
  Nekādu personīgu pretenziju mums nav un godīgi sakot mēs priecājamies ,ka kāds no Latvijas kaut kur izsitas.Neķer kreņķi Madar:) Mums tas reitings pilnīgi nav svarīgākais. Runa ir par to vai no tā reitinga vispār ir kaut kāda jēga.Varbūt vajag šautriņu sabiedrību bik pakustināt citādi baigā rutīna. Varbūt vajag atjaunot klubu turnīru???

 8. Madars says:

  1. Tālu nav jāmeklē.. tas pats Priekules Kauss.. Un zinot, ka Smiltenē un Cēsīs regulāri ir pāri pa 20 dalībnieku, varbūt pat 30! Visu cieņu, par to citi tikai sapņo un apskauž, bet, ja uz LV turnīriem atbrauc tikai daži, tad tas jau ir skumīgi 🙁 Tāpēc arī vajag tos leišus..
  2. Ja atceries vēsturi, tad par Latvijas klubu turnīru Tu pats zini atbildi, pagaidām..

 9. Madars says:

  Nē nu tik nedomājiet, ka es te tagad sūdzos, ka Jūs nebraucat, tikai minēju piemēru ko prasīji 😉 😀

 10. Ola says:

  eee, skatos šeit var pačatot…kā Jūs pavadījāt Lieldienu brīvdienas? 🙂

 11. Armatura says:

  Ja kaut kas ir teicami LDO, tad tas noteikti ir reitings ar visiem pasaules punktiem un leišiem ieskaitot. Še nu toč neko nevajadzētu mainīt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *