2008. gada sezona

2008. gada sezonas sacensību rezultāti

2008. gada Latvijas reitinga līderi
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Arūnas Čiplys (97) 1. (117) Zeltīte Putniņa
Guntars Grebskis (96) 2. (101) Ieva Brikmane-Buklovska
Arnis Vents (66) 3. (69) Vita Grebska
Juris Aleksāns (63) 4. (66) Ilona Ziemele
Oskars Kovaļevskis (62) 5. (54) Natālija Zelenika
Kristaps Deksnis (57) 6. (54) Areta Kovaļevska
Aigars Strēlis (55) 7. (47) Biruta Skvirecka
Žanis Buklovskis (51) 8. (44) Vilma Armaliene
Viss reitings: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF)
29.-30. novembris – Latvijas čempionāts 2008 (Priekuļi)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Guntars Grebskis 1. Zeltīte Putniņa
Ojārs Limbaks 2. Ieva Brikmane-Buklovska
Jurijs Botvinko 3. Sandija Andersone
Kalvis Gertners 3. Ilona Ziemele
Visi rezultāti: Kungi: Individuāli | Pāros Dāmas: Individuāli | Pāros
01. novembris – Saulkrastu čempionāts 2008 (Saulkrasti)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Arūnas Čiplys 1. Ilona Ziemele
Juris Aleksāns 2. Ieva Brikmane-Buklovska
Pēteris Alberliņš 3. Kristīne Krūka
Ojārs Limbaks 3. Areta Kovaļevska
Visi rezultāti: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF)
03.-05. oktobris – LATVIA OPEN 2008 (Rīga)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Arūnas Čiplys (LIT) 1. Maud Jansson (SWE)
Alex Lister (SCO) 2. Zeltīte Putniņa (LAT)
Ivan Madsen (DEN) 3. Ieva Brikmane-Buklovska (LAT)
Niels Jorgen Hansen (DEN) 3. Gitte Nielsen (DEN)
Gintaris Armalis (LIT) 5. Vilma Armaliene (LIT)
Liam McDonald (SCO) 5. Jurgita Šakiene (LIT)
Bryan de Hoog (HOL) 5. Biruta Skvirecka (LAT)
Jan Hoffman (DEN) 5. Irena Čipliene (LIT)
Kungu pāri Vieta Dāmu pāri
Peter Lindell (SWE) Oskar Lukasiak (SWE) 1. Zeltīte Putniņa (LAT) Vita Grebska (LAT)
Tomas Šakys (LIT) Gintaras Nagevičius (LIT) 2. Areta Kovaļevska (LAT) Natālija Zelenika (LAT)
Erikas Mačiūnas (LIT) Mindaugas Skarbalius (LIT) 3. Ieva Brikmane-Buklovska (LAT) Vilma Armaliene (LIT)
N.Jorgen Hansen (DEN) V. kim Andresen (DEN) 3. Ilona Ziemele (LAT) Biruta Skvirecka (LAT)
Vieta Pielozētie pāri
1. Oskar Lukasiak (SWE) Žanis Buklovskis (LAT)
2. Bryan de Hoog (HOL) Kristo Mannik (EST)
3. Sandija Andersone (LAT) Alex Lister (SCO)
3. Garry Halliday (SCO) Alan Simpson (SCO)
Visi rezultāti: Kungi: Individuāli | Pāros Dāmas: Individuāli | Pāros Pielozētie: Pāri
13. septembris – Priekules Kauss 2008 (Priekule)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Arūnas Čiplys 1. Avelīna Lāce
Aigars Strēlis 2. Areta Kovaļevska
Arnis Vents 3. Ligita Vilks
Egīls Vītols 3. Irena Čipliene
Visi rezultāti: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF)
23.-24. augusts Baltijas Kauss 2008 (Priekuļi)
Kungi individuāli Mens singles Vieta Dāmas individuāli Ladies singles
Arnis Vents 1. Ieva Brikmane-Buklovska
Arūnas Čiplys 2. Zeltīte Putniņa
Meelis Aule 3. Inese Grencione
Priit Reinart 3. Natālija Zelenika
Pēteris Alberliņš 5. Areta Kovaļevska
Vinets Arājums 5. Arūne Kvedariene
Kristaps Deksnis 5. Ilona Ziemele
Oskars Kovaļevskis 5. Anžela Zariņa
Kungu pāri Mens Pairs Vieta Dāmu pāri Ladies pairs
Arūnas Čiplys Arvydas Kvedaras 1. Zeltīte Putniņa Ieva Brikmane-Buklovska
Aigars Strēlis Pēteris Alberliņš 2. Ilona Ziemele Biruta Skvirecka
Tomas Šakys Artūras Damaševičius 3. Areta Kovaļevska Natālija Zelenika
Oskars Švītiņš Igors Trofimovičs 3. Vilma Armaliene Erika Bagdonavičiene
Kungu komandas Mens teams Vieta Dāmu komandas Ladies teams
Lithuania I 1. Latvijas izlase
Parnu 2. Šķēps
Šķēps 3. Juniori
Lithuania II 3. Lūsis
Visi rezultāti: Kopvērtējums (PDF) Kungi: Individuāli | Pāros | Komandās Dāmas: Individuāli | Pāros | Komandās Baltijas Kausa 2008 sadaļa
Baltijas Kausa komandu kopvērtējums
Kungi / Mens Vieta Dāmas / Ladies
Lithuania I (133) 1. (86) Latvijas izlase
Latvijas izlase (73) 2. (36) Šķēps
Parnu (64) 3. (31) Juniori
Lūsis (63) 4. (17) 5 Vilki
Šķēps (44) 5. (17) Lithuania I
Imanta (35) 6. (17) Lithuania II
Lithuania II (29) 7. (15) Cēsis
5 Vilki (28) 8. (14) Lūsis
Vilniaus Legionas (28) 9. (11) Imanta
Cēsis (25) 10. (8) Balti
Juniori (19) 11.
Balti (14) 12.
Pilns kopvērtējums / Total overall
Latvijas izlase 1. 159
Lithuania I 2. 150
Šķēps 3. 80
Lūsis 4. 77
Parnu 5. 64
Juniori 6. 50
Imanta 7. 46
Lithuania II 7. 46
5 Vilki 9. 45
Cēsis 10. 40
Vilniaus Legionas 11. 28
Balti 12. 22
19. jūlijs – Liliju Kauss 2008 (Vecumniekia)
Vieta Miksētie pāri
1. Ieva Brikmane-Buklovska Žanis Buklovskis
2. Areta Kovaļevska Oskars Kovaļevskis
3. Ilona Ziemele Broņislavs Trušinskis
4. Olita Simaško Artis Simaško
Visi rezultāti: Miksētie pāri (PDF)
13. jūlijs – Komandu Draudzības Kauss 2008 (Bauska)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Arnis Vents 1. Ieva Brikmane-Buklovska
Guntars Grebskis 2. Sandija Andersone
Juris Aleksāns 3. Zeltīte Putniņa
Kristaps Deksnis 3. Vita Grebska
Kungu pāri Vieta Dāmu pāri
Žanis Buklovskis Oskars Kovaļevskis 1. Vita Grebska Sandija Andersone
Juris Aleksāns Kristaps Deksnis 2. Areta Kovaļevska Natālija Zelenika
Guntars Grebskis Arnis Vents 3. Zeltīte Putniņa Ieva Brikmane-Buklovska
Aigars Strēlis Pēteris Alberliņš 3. Inese Grencione Biruta Skvirecka
Kungu komandas Vieta Dāmu komandas
Latvija 2 1. Latvija 1
Latvija 1 2. Latvija 2
Vilki & Zaķi 3. INSARA
Imanta 3. Imanta
Visi rezultāti: Kopvērtējums (PDF) Kungi: Individuāli | Pāros | Komandās Dāmas: Individuāli | Pāros | Komandās
31. maijs – Jēkabpils čempionāts 2008 (Jēkabpils)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Guntars Grebskis 1. Vita Grebska
Juris Aleksāns 2. Zeltīte Putniņa
Sergejs Balan 3. Biruta Skvirecka
Rihards Tomašickis 3. Ilona Ziemele
Visi rezultāti: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF)
11. maijs – Cēsu Kauss 2008 (Priekuļi)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Guntars Grebskis 1. Zeltīte Putniņa
Žanis Buklovskis 2. Ieva Brikmane-Buklovska
Gintaris Armalis 3. Ilona Ziemele
Sergejs Balan 3. Sandija Andersone
Visi rezultāti: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF)
26. aprīlis – Bauskas čempionāts 2008 (Bauska)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Arūnas Čiplys 1. Ieva Brikmane-Buklovska
Kristaps Deksnis 2. Vilma Armaliene
Aigars Strēlis 3. Vita Grebska
Dāvis Gertners 3. Irena Čipliene
Visi rezultāti: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF)
05. aprīlis – Limbažu čempionāts 2008 (Limbaži)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Meelis Aule 1. Zeltīte Putniņa
Intars Cerciņš 2. Vita Grebska
Kristo Mannik 3. Areta Kovaļevska
Arnis Vents 3. Biruta Skvirecka
Visi rezultāti: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF)
08. marts – Lizuma Kauss 2008 (Lizums)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Guntars Grebskis 1. Zeltīte Putniņa
Juris Aleksāns 2. Ieva Brikmane-Buklovska
Sergejs Balan 3. Vita Grebska
Agnis Šumakovs 3. Anita Vents
Visi rezultāti: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF)
02.-03. februāris – LDO Kauss 2008 (Saulkrasti)
Kungi individuāli Vieta Dāmas individuāli
Juris Aleksāns 1. Zeltīte Putniņa
Arnis Vents 2. Vita Grebska
Arūnas Čiplys 3. Anžela Zariņa
Gintaris Armalis 3. Ilona Ziemele
Kungu pāri Vieta Dāmu pāri
Edgars Birže Kristaps Deksnis 1. Ieva Brikmane-Buklovska Vilma Armaliene
Arūnas Čiplys Arvydas Kvedaras 2. Areta Kovaļevska Anita Māldere
Arnis Vents Pēteris Alberliņš 3. Signe Sinkeviča Diāna Grabčika
Guntars Grebskis Rihards Tomašickis 3. Marī Pečaka Natālija Zelenika
Visi rezultāti: Kungi individuāli (PDF) | Dāmas individuāli (PDF) | Kungu un Dāmu pāri (PDF)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>